Новинки продукции Develop

Дата публикации: 06.02.2017

Розширення можливостей для підвищення рентабельності
ineo+ 2070: Ширший вибір носіїв, простота використання та більша продуктивність
Langenhagen, Німеччина, лютий 2017 – Новий DEVELOP INEO + 2070 виробничий принтер, наступник серії INEO + 1060, забезпечує більшу гнучкість у використанні різних видів носіїв, простоту управління і високу продуктивність – додані значні поліпшення, щоб додає ще більш потужності до перевіреної продуктивності та якості друку попередніх моделей.
Нова модель буде відноситися до комерційних принтерів з високими вимогами до обсягу, що дозволяє впорядкувати робочі процеси і пропонувати нові послуги друку.
 
"Новий INEO + 2070 забезпечує більш широку підтримку різноманітних видів паперу та підвищення продуктивності робочого процесу," говорить менеджер DEVELOPпо продукції Андре Статкус,
"Це досить універсальний пристрій, щоб задовольнити більш широке коло вимог замовника і може допомогти зробити бізнес постачальника послуг фотодруку вигідніше за рахунок ширшого використання носіїв інформації в більш продуктивних операціях."
 
INEO + 2070 поставляється з розширеною підтримкою щільного паперу для різних типів носіїв, наприклад,
з покриттям і тисненням паперу до 350 г/м2 в симплексному і дуплексному режимі роботи. Наприклад: 350 г/м2, що необхідно для друку візитних карток. Новий великий ємності банер-лоток дозволяє ефективно друкувати банери розміром до 750х330 мм для друку, для книжкових обкладинок і меню в разі такої потреби.
Оскільки швидкість друку для конвертів C5 (70 конверів за хвилину) також вдвічі більше, ніж у попередньої моделі, друк на конвертах тепер більш вигідний варіант. Більш того, вихідний лоток великої місткості - досить великий до 3 000 сторінок формату A4 і 300 банерів - значить, цей виробничий принтер відповідним чином обладнаний для завдань друку в великих обсягах.
 
INEO + 2070 пропонує привабливу простоту використання, який починається з панелі управління. Завдяки IWS (внутрішній веб-сервер) він підтримує інтерфейс який може бути налаштований відповідно до індивідуальних вимог оператора, в той час як підтримка OpenAPI забезпечує інтерфейс для зв’язку між цією системою і сторонніми рішеннями для обліку, аутентифікації або маршрутизації сканування, наприклад, YSoft SafeQ і Nuance eCopy ShareScan. Можливість друку і  сканування на USB особливо зручний, якщо клієнти приходять до Вас з їх файлом на USBносіях.
 
Новий кольоровий сканер працює зі швидкістю до 240 оригіналів на хвилину і має подвійну подачу, щоб уникнути сканування двох аркушів одночасно. З автоподавачем ємність збільшена до 300 аркушів, а тому INEO+ 2070 також ідеальне обладнання для завдань сканування великого обсягу документів.
З протилежного боку, на вихідний стороні пристрою два нових і дуже надійних варіанти фінішної обробки дозволяють професійні виготовлення буклетів, так як INEO + 2070 поставляється з підтримкою PLOCKMATIC і Watkiss PowerSquare ™ 224KR.
 
Яскраві кольори і стабільність реєстрації зображення йдуть рука об руку з відмінною якістю друку в INEO + 2070. Крім того, постачальники послуг друку можуть вибирати між трьома різними контролерами - EFI®, Creo або контролеру власної технології DEVELOP - насолоджуватися інтуїтивним і зрозумілим інтерфейсом керування та виведення на друк першогокласного вдбитку. Така ефективність виробництва обов'язкова, щоб заощадити час і гроші.
 
 
 
Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтеся:
 
Відділ продажу, за телефоном +380 44 223-15-39
 
Мы работаем:
Понедельник-Пятница
с 9:30 до 17:00.

Заказы в интернет-магазине принимаются круглосуточно.
Оплачивайте товары любым удобным способом:
Наличными.
Безналичным расчетом. (в т.ч. с НДС)
Способ оплаты можно выбрать при оформлении заказа.
 
Принимаем к оплате: